2018-03-01
  • 568

    Засновником Міжнародного театрального фестивалю камерних вистав "AndriyivskyFest" виступає Київський академічний театр «Колесо», який поставив перед собою завдання широкого ознайомлення глядацької аудиторії з кращими досягненнями в галузі світового театрального камерного мистецтва, розвитку цього жанру в Україні й сприяння більш активній інтеграції українського театру в європейський культурний контекст.
    Український формат фестивалю - це відбірковий тур, під час якого журі обере найкращу виставу, яка зможе взяти участь у Міжнародній програмі "AndriyivskyFest", яку заплановано на червень 2018 року.
    На камерній сцені театру «Колесо» наш театр презентував драм-виставу про особисте на одну дію «Таїна буття», за п’єсою київського драматурга Тетяни Іващенко, режисер-постановник вистави – головний режисер театру Тетяна Лещова. Для Тетяни Іващенко, яка була особисто присутня у залі, постановка цієї п’єси у виконанні нашого театру стала ювілєйною, десятою. 

    Наша вистава набула високого позитивного відгуку глядачів, театральних спеціалістів, громадськості. Участь у театральних фестивалях надає акторам та режисерам певного досвіду та розуміння сучасного стану театрального мистецтва в Україні. Дякуємо керівництву театру за надану можливість прийняти участь у фестивалі Міжнародного рівня.

 

IMG 20180301 115108

IMG 20180301 115049

Read 568 times