2018-03-05
  • 617

    2 березня 2018 року, до Міжнародного жіночого дня, колектив нашого театру подарував глядачам святкову прем’єру – театралізований концерт «Кохання крізь віки…». Яскраву, динамічну дію створили режисер-постановник Геннадій Широченко, художник-постановник Надія Дворянкіна, художник костюмів Наталія Мацук, балетмейстери-постановники заслужена артистка України Тетяна Астаф’єва і Тамара Боброва, музичне оформлення концерту виконали Богдан Сапожніков і В’ячеслав Тодика.
    У театралізованому концерті «Кохання крізь віки» прийняли участь артисти вокалу, драми, балету, оркестру театру. Феєричною окрасою виконання музичних творів оркестром театру стали його провідні виконавиці Інна Михайленко (віолончель) і Ксенія Кізюн (скрипка).
   В рамках візиту делегації Торгово-промислової палати м.Черкезкой (Республіка Туреччина) та турецьких компаній до Запорізького регіону, прем’єру театралізованого концерту відвідала турецька делегація, у складі близько 90-та осіб, до якої ввійшли керівники компаній – власники бізнесу в галузі будівництва, машинобудування, металообробки, литва та харчової промисловості. Творчість нашого колективу не залишила байдужим жодного з гостей, які ділилися своїми враженнями і захопленням, залишивши схвальні записи у книзі відгуків театру.
    Запрошуємо Вас, шановні глядачі, 6, 7, та 8-го березня на святковий концерт, присвячений коханню та весні.

Read 617 times