2018-03-27
  • 455

    З 23-го по 25-те березня 2018 року наш театр відвідав з гастролями Кіровоградський обласний український музично-драматичний театр ім.М.Л.Кропивницького. Під час гастрольного візиту були презентовані вистава для дітей на одну дію "Пеппі Довгапанчоха" А.Ліндгрен, комічна історія на дві дії "За двома зайцями" М.Старицького, І.Нечуя-Левицького (режисер-постановник вистав - Тетяна Лещова), пікантна комедія на дві дії "Четверо в одній спальні" М.Камолетті, комедія на дві дії "Шалена ніч" Р.Куні (режисер-постановник вистав - заслужений діяч мистецтв України Євген Головатюк).
    Перед початком першої вистави наш театр представив глядачам головний режисер театру ім. М.Кропивницького заслужений діяч мистецтв України Євген Курман. Під час усіх трьох днів гастролей кропивничани зустрічали нашу трупу аншлаговими залами та щиро дякували за подароване свято нескінченими оплесками. 25-го березня під час вистави «Пеппі Довгапанчоха» А.Ліндгрен колеги привітали з ювілеєм актрису Світлану Борисівну Ромашко та вручили іменинниці квіти.
    Ми дуже вдячні керівництву театру ім.М.Л.Кропивницького за гостинну зустріч. Здобуті враження та досвід обмінних гастролей лише позитивно вплинуть на роботу колективів обох театрів. Сподіваємося на подальшу творчу співпрацю.

   У квітні цього року театр продовжить активну гастрольну діяльність: на наші вистави чекають глядачі міста Бердянська і Михайлівського району.

Read 455 times