2018-04-12
  • 282

Впевнено, 18-й рік поспіль, крокує започаткований обласним центром патріотичного виховання молоді обласний конкурс патріотичного спрямування "Спадщина", який пропагує національні традиції, українську мову через її талановитих учасників з різних жанрів  з усієї області.

Як відзначили члени жюрі фінального туру "Спадщини", серед яких і найдосвідченіші професіонали галузі культури, заслужені працівники культури України Володимир Артем'єв, Лариса Невєрова, Ірина Панькіна,  плідну творчу роботу щодо відродження національних традицій, збереження та розвитку української мови, культурних надбань ведуть керівники художніх колективів та окремих виконавців з різних жанрів у Приморському, Великобілозерському, Токмацькому, Бердянському районах, містах Запоріжжя, Бердянськ, Гуляйполе, Мелітополь, Оріхів, Пологи. Шана і подяка цим людям, що продовжують найкращі традиції розвитку культури в Запорізькій області.

 Серед дебютантів обласного конкурсу вразила  унікальним голосом у номінації "народний спів" Віра Бубнова з  Бердянського району, а серед лауреатів в цій же номінації  "Гран-прі" отримав вокальний гурт "Березіль" з "Січового колегіуму" м.Запоріжжя. Ці учасники стали зірками і відкриттям конкурсу, які гідні прославляти своїм талантом наш край не тільки в Україні, а і за її межами.

Учасників обласного конкурсу "Спадщина-2018"  привітали перший заступник голови Запорізької обласної ради Єгор Семенков, начальник управління молоді та спорту облдержадміністрації Наталія Власова, депутат обласної ради Ярослав Криль, який  по завершенню конкурсу вручив переможцям  спеціальні  грошові Сертифікати від спонсору -  ПАТ "Запоріжсталь".

Директору театру Володимиру Панькіну, заслуженому працівнику культури України, службам і працівникам театру, задіяним у проведенні обласного заходу, комунальний заклад "Обласний центр патріотичного виховання молоді" Запорізької обласної  ради вручив  Подяку за багаторічну плідну співпрацю, підготовку і проведення обласного конкурсу "Спадщина-2018" на високому організаційно-творчому рівні.

Мистецтво надихає, мистецтво об'єднує,  мистецтво підтримує, мистецтво надає сил перемагати!...

Read 282 times