2018-04-18
  • 448

    18 квітня 2018 року Товариство Червоного Хреста України – найпотужніша в країні гуманітарна організація – відзначила 100-річний ювілей своєї діяльності. Взявши на себе з перших днів існування благородну місію турботи про здоров’я людей та їх благополуччя, вже сто років Товариство утверджує в суспільстві цінності, непідвладні часу – милосердя, людяність і співчуття. За вікову історія свого існування Товариство пройшло визначний шлях, насичений мільйонами благородних вчинків, спрямованих на допомогу вразливим шарам населення, постраждалим від надзвичайних ситуацій та збройних конфліктів. Силами Товариства організовуються тисячі безкоштовних їдалень для бідних, надаються мільйони продовольчих пайків, залучається населення до безоплатного донорства.
    Вищою нагородою Міжнародного Комітету Червоного Хреста вважається медаль імені Флоренс Найтингейл. Нині в Україні 23-є медичних сестер увінчані цією престижною відзнакою за виняткове милосердя у повоєнний та мирний час. У 2005 році найвищою нагородою удостоєна і наша землячка – Бакуменко Раїса Іванівна.
    Лише за період 2014-2017 років Товариством була надана гуманітарна підтримка постраждалим від збройного конфлікту на сході України на загальну суму більше 600 млн. гривень, в тому числі медичним закладам, де перебувають на лікуванні поранені.
   Привітати з ювілеєм Товариство Червоного Хреста нашої області завітали заступник голови Запорізької обласної ради Єгор Олександрович Семенков, заступник голови Запорізької облдержадміністрації Едуард Анатолійович Гугнін, Високопреосвященнійший Лука, Архієпископ Запорізький і Мелітопольський. На зібранні був присутній колишній голова Товариства Костянтин Олексійович Сілін, заслужений лікар України. Багато з присутніх представників Товариства були відмічені подяками, грамотами і подарунками.

Артисти театру подарували глядачам своє мистецтво, створивши атмосферу свята, радості, тепла і любові.

Read 448 times