2018-07-10
  • 417

Керівництво театру дякує всім членам трудового колективу театру за плідну працю в минулому театральному сезоні. Бажаємо всім добре відпочити і повернутись до роботи з новими силами,творчим натхненням, позитивним настроєм! На нас чекає ювілейний 90-й театральний сезон в якому ми будемо енергійні, завзяті, талановиті і знову і знову продемонструємо глядачеві, шанувальникам нашого театру професійну міць, високу духовність і рівень вистав, єдність ідей і задумів у розвитку нашого театру та театрального мистецтва на Запоріжжі. Для досягнення всіх цих цілей нам необхідно бути щасливими...

( Далі використано матеріал з журналу "Українська культура" №2.2018) - Едгар По виділив кілька умов людського щастя. Перша - це спілкування з природою. Якщо у вас депресія і ви залишитесь дома - вона у вас посилиться. Вийдіть у поле, у ліс, до моря... І перед тим, що вище вас, що є абсолютним, перед чим ви можете преклонити коліна, вам стане легше. Це розмагнічує і дає вихід.

Друга умова - це любов!.. 

Третя умова - це повна відсутність марнославства. Марнославна людина не може бути щасливою. Марнославна людина - раба бажань своїх.

І, нарешті, потрібно мати духовні цілі.Чим масштабніші духовні завдання ви собі ставите, тим більше у вас умов для щастя. Це напряму пов'язано з питанням смислу життя людського. І це не складно, а, навпаки, дуже просто. Сенс людського життя полягає в тому, щоб зробити щасливою хоч одну людину. І тоді ви виконаєте своє призначення в цьому світі.

"Якщо хочеш бути доброчинною людиною, зроби якомога більше добра багатьом людям. Якщо не можеш багатьом - зроби частині людей. Якщо й цього не можеш - зроби ближнім. Якщо й це важко - зроби добро самому собі" (Сенека).

Якщо ти не полюбиш самого себе, якщо не сформуєш самого себе - ти не зумієш полюбити й інших.

Бажаємо полюбити себе, любити інших  і бути щасливим! До зустрічі після відпустки!  

Read 417 times