2018-09-05
  • 501

Комунальний заклад «Запорізький академічний обласний український музично-драматичний театр ім. В.Г. Магара» Запорізької обласної ради (69063, м. Запоріжжя, пр. Соборний 41) з 05.09.2018р. оголошує конкурс на вакантні посади:

- Режисер-постановник (1 штатна одиниця);
- Помічник головного режисера (1 штатна одиниця);
- Звукорежисер вищої категорії (1 штатна одиниця);
- Провідний майстер сцени (1 штатна одиниця);
- Артист драми І категорії (7 штатних одиниць);
- Артист вокалу І категорії (1 штатна одиниця);
- Артист вокалу ІІ категорії (1 штатна одиниця);
- Артист балету ІІ категорії (1 штатна одиниця)

Кваліфікаційні вимоги:
Режисер-постановник. Повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) без вимог до стажу роботи.

Помічник головного режисера. Повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст). Стаж роботи за професією не менше 3 років.

Звукорежисер вищої категорії. Повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) та підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією звукорежисера театрально-видовищного підприємства I категорії не менше 3 років.

Провідний майстер сцени. Повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) та підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією артиста драми вищої категорії не менше 5 років. Почесні звання (обов’язкова вимога); яскрава творча індивідуальність; видатні сценічні здібності; здатність до самостійної, оригінальної інтерпретації сценічного характеру; виконання провідних ролей, які визначають ідейно-художню спрямованість театру; досконале володіння елементами внутрішньої та зовнішньої техніки акторської майстерності; широке визнання публіки, театральної громадськості, преси.

Артист драми І категорії. Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр) та підвищення кваліфікації; для магістра — без вимог до стажу роботи, для спеціаліста — стаж роботи за професією артиста драми (театру драми, юного глядача) II категорії не менше 2 років, бакалавра — не менше 3 років.

Артист вокалу І категорії. Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр) та підвищення кваліфікації; для магістра — без вимог до стажу роботи, для спеціаліста — стаж роботи за професією артиста вокалу II категорії не менше 2 років, бакалавра — не менше 3 років.

Артист вокалу ІІ категорії. Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст, бакалавр, молодший спеціаліст) без вимог до стажу роботи.

Артист балету ІІ категорії. Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст, бакалавр, молодший спеціаліст) без вимог до стажу роботи. встановлений навчальним закладом рівень виконавської майстерності; добрі хореографічні, музичні, сценічні здібності, професійна підготовка; виконання ансамблевих танців та участь в масових сценах у спектаклях всіх жанрів; в окремих випадках — виконання інших партій і нескладних сольних номерів.


Адреса, за якою подаються документи: 69063, м. Запоріжжя, пр. Соборний, 41

Кінцевий строк прийняття документів: 05.10.2018р.

Перелік документів, що подаються претендентами для участі у конкурсі, та вимоги щодо їх оформлення:
- заява про участь у конкурсі у довільній формі;
- особовий листок з обліку кадрів, заповнений в установленому порядку, з вклеєною фотокарткою;
- копія документа, що посвідчує особу;
- витяг з трудової книжки (за наявності);
- копія документа про освіту за відповідною спеціальністю;
- посвідчення про приписку до призовної дільниці (для чоловіків);
- додаткова інформація стосовно освіти, досвіду роботи, професійного рівня за бажанням.

Дата і місце проведення конкурсу: 11.10.2018р. об 11-00 год. ; м. Запоріжжя, пр. Соборний, 41
Для довідок: (061) 764-37-81; teatr.magara.zp@gmail.com

Read 501 times