2018-10-03
  • 332

    З 29 вересня по 7 жовтня 2018 року в м.Дніпро триває Всеукраїнський театральний фестиваль «Феєрія Дніпра». Фестиваль проходить на базі Дніпровського театру драми та комедії та Дніпровського академічного музично-драматичного театру ім.Т.Г.Шевченка.
    Протягом дев’яти днів на глядачів очікує показ вистав найкращих театрів України. Участь у фестивалі приймають Національний академічний драматичний театр ім. І.Франка, , Київський академічний театр драми та комедії на Лівому березі Дніпра, Київський театр «Золоті Ворота», Запорізький академічний обласний український музично-драматичний театр ім. В.Г.Магара, Херсонський обласний академічний музично-драматичний театр ім.М.Куліша, Дніпропетровський академічний обласний український молодіжний театр, Вінницький обласний український музично-драматичний театр ім. Садовського, Дніпровський академічний музично-драматичний театр ім.Т.Г.Шевченка, Полтавський академічний обласний український музично-драматичний театр ім. М.В.Гоголя.
    29 вересня розпочав Всеукраїнський театральний фестиваль «Феєрія Дніпра» Дніпровський академічний музично-драматичний театр ім.Т.Г.Шевченка. Саме в цей день ювіляри-шевченківці відзначали 100-річчя від дня заснування свого театру.
   Наш театр 2 жовтня завітав на фестиваль з виставою Ф.Строппеля «Смак життя», режисер-постановник – головний режисер театру Тетяна Лещова. У аншлаговому залі театру ім.Т.Г.Шевченка глядачі аплодували стоячи і довго не відпускали  наших акторів зі сцени. Театр нагороджено спеціальним Дипломом і пам'ятним сувеніром фестивалю. Дякуємо колегам за теплий прийом і можливість спілкування з театральними діячами та акторами з інших академічних театрів України.

feeriya

Read 332 times