2018-10-25
  • 359

     Протягом фестивальних днів "Амплуа" в нашому театрі відбулись сценічні втілення п'єс "Притча про Леонардо", автора Тамари Алоьхіної, яка особисто прийняла участь в обговоренні "єтюдної" постановки (режисер, актор театру Олександр Прокіп), "Передостанній суд, або Свято мертвого листя", Неди Нежданої (режисер, актриса театру Тетяна Єрентюк), "Ромео і Джульєтта. 21 століття", Олександра Клименка (режисери та виконавці, актори театру Анна Акішина і Костянтин Кузьмін), "Шпигунка" автора Семена Шокотько  (режисер, викладач кафедри Запорізького національного університету, заслужена артистка України Наталія Соколовська, виконавці - студенти театральної кафедри).

    Драматург, режисер театру "Середовище буття" (м.Київ) Олександр Клименко запропонував для акторів нашого театру авторський проект "Театр на пюпітрах" - акторські батли. 

     Дякуємо всям задіяним учасникам у заходах фестивалю.

     25-го жовтня, у третій день фестивалю, Олександр Клименко для акторів і режисерів проведе тренінги "Майстри поведінки", "Акторська імпровізація на прикладі сучасної драматургії" на базі муніципального театру-лабораторії "VIE".

    Висловлюємо щиру подяку арт-директору Міжнародного фестивалю драматургії та витончених мистецтв "Амплуа" Тетяні Щастіній (м.Київ) за можливість спілкування з українськими сучасними драматургами, театральними фахівцями і занурення у світ естетичної творчості.

Read 359 times