2018-11-09
  • 314

   9 листопада - Всеукраїнський День працівників культури та майстрів народного мистецтва, День української писемності та мови.
Фестивальний день розпочався вітанням колективу директором-художнім керівником театру, заслуженим працівником культури України Володимиром Панькіним.
Символічно, що у ці свята, відповідно до обласної Програми розвитку культури, наш театр презентував перший відкритий регіональний фестиваль професійних читців «TemaFest».
   Фестиваль засновано з нагоди 80-річчя Запорізької області та 90-річчя від дня заснування Запорізького академічного обласного українського музично-драматичного театру ім.В.Г.Магара. Конкурсанти повинні були  представити журі твори, присвячені Запоріжжю і твори української класичної або сучасної світової поезії та прози. Фестиваль є не комерційним заходом і проводиться без фінансових внесків учасників. Назва фестивалю «продукує» першу назву нашого театру “Театр малих форм” - «TemaFest».
   До складу журі фестивалю-конкурсу увійшли головний режисер театру Тетяна Лещова, народні артисти України Ніна Шинкарук, Любов Матвіїшина, артистка драми Тетяна Єрентюк. Голова журі - народний артист України Іван Смолій.
   У презентації фестивалю прийняли участь студенти Запорізького національного університету, Мелітопольського училища культури та актори нашого театру .
На фестивалі були присутні викладачі Мелітопольського училища культури Бурцева Любов Петрівна та Кашуба Світлана Володимирівна.
   За підсумками журі, переможцями визначено: Анна Акішина – І місце (театр ім.В.Г.Магара), Владислав Мельникович – ІІ місце (Мелітопольське училище культури), Ангеліна Лень – ІІІ місце (Мелітопольське училище культури). Гран-прі фестивалю-конкурсу здобула Дар’я Александрович (студентка Запорізького національного університету).
   Також, усіх учасників фестивалю було нагороджено пам’ятними дипломами та сувенірами.
   Фестиваль відбувся на високому огранізаційно-творчому рівні і ми впевнені, що з року в рік він стане потужнішим, набере авторитету і стане цікавим для більш широкого кола професіоналів.

Read 314 times