2018-11-21
  • 297

    Відповідно до Указу Президента України, з метою гідного відзначення річниць початку доленосних для України подій Помаранчевої революції та Революції Гідності, віддання належної шани громадянському подвигу, вшанування патріотизму і мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси і європейський вибір нашої держави, щороку, 21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи.
    В цей день ведучим церемонії покладання квітів з нагоди Дня Гідності та Свободи до пам’ятного знаку Героям Революції став артист драми нашого театру Дмитро ЗахаровТеатр залучився до відзначення Дня Гідності і Свободи концертом артистів театру «Слава Україні!» для школярів та студентів.

    Кожен з нас повинен бути гідним громадянином своєї держави, плекати і захищати свою рідну мову, бути захисником суспільної моралі, бути відкритим і здатним до діалогу, - це, можливо, є найскладнішим сьогодні.
   Наша глибока шана Героям Майданів, які показали приклад високого патріотизму, свідомої громадянської позиції та непохитності у відстоюванні своїх переконань.

    Пам'ятаємо цей день...

  

Read 297 times