2018-12-26
  • 351

   На зимові та новорічні свята наш театр підготував справжнє святкове  диво для жителів та гостей міста! Одразу дві фантастичні прем’єри сезону напередодні Нового року !
   21 грудня відбулась прем’єра казки на одну дію для дітей «Мауглі» Редьярда Кіплінга в інсценізації головного режисера нашого театру Тетяни Лещової. Режисерами-постановниками фантастичної дії стали Олександр Іваненко і Тетяна Лещова. У нашій казці, разом із Мауглі, маленькі глядачі пізнають “закони Джунглів”, “закони людяності”. Вистава про наше життя, про наш світ, в якому серед людей іноді виростають “вовки”, а у зграях тварин виховують справжніх людей. Казка навчає бути вірними у дружбі, сміливими і чесними, поважати тих, хто дав життя і виховав.
Під час постановки цієї казкової історії була створена унікальна сценографія та костюми, які максимально дозволяють глядачеві зануритися в атмосферу індійської культури і джунглів, а неординарні сценічні маски казкових персонажів,  переконують, що перед нами на сцені справжні звірі. Запрошені на ролі маленьких вовченят і маленького Мауглі юні актори не залишать байдужим жодного глядача.
   А вже 25 грудня відбулась довгоочікувана прем’єра найвідомішої і улюбленої комедії всіх поколінь – «12 стільців» Іллі Ільфа і Євгена Петрова. Яскраву виставу-фейлетон втілила в життя головний режисер театру Тетяна Лещова, яка одночасно є автором інсценізації і перекладачем цього твору на українську мову. Вистава із захоплюючим сюжетом, безліччю персонажів, оригінальною музикою, прекрасними постановками танцювальних і вокальних номерів, наповнена "крилатими фразами", які стали невід’ємною частиною нашого життя. Безсмертні герої Остап Бендер і Кіса Вороб'янінов у вічній гонитві за діамантами! Що може бути цікавіше? Ми запрошуємо побачити відомий сюжет в оригінальній постановці нашого театру!
   Перегляд казки на одну дію для дітей «Мауглі» Р.Кіплінга та інтермедія біля новорічної ялинки - з 21 по 30 грудня 2018 року та з 2 по 7 січня 2019 року, початок о 10:00, 13:00.
   Перегляд вистави-фейлетону «12 стільців» І.Ільфа, Є.Петрова - з 26 по 28 грудня 2018 року о 18.00 та з 3 по 5 січня 2019 року о 18.00.

Read 351 times