2019-01-22
  • 220

     22 січня 2019 року в театрі відбувся обласний урочистий захід до Дня Соборності України в якому взяли участь голова Запорізької обласної державної адміністрації Костянтин Іванович Бриль, голова Запорізької обласної ради Григорій Вікторович Самардак, Запорізький міський голова Володимир Вікторович Буряк,  народний депутат України Ігор Андрійович Артюшенко, представники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, депутати обласної та місцевої рад, керівники та члени національно-культурних товариств, солдати військових частин, представники громадськості.
     У святковому патріотичному концерті з натхненням, особливим піднесенням приймали участь артисти драми, вокалу, балету, оркестру. Ведучі урочистої частини концерту артисти Костянтин Шадрін, Анна Акішина.
     Століттями розірваний український народ визволився з неволі — Наддніпрянщина вийшла з Російської, а Західна Україна — з Австро-Угорської імперій — і возз'єднався на своїй землі в єдиній Українській державі. День Соборності — державне свято, яке відзначають 22 січня в день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році. У 2011 році на офіційному рівні День Соборності було скасовано, а 13 листопада 2014 року Указом Президента України Петра Порошенка свято відновлено.
     Дякуємо всім учасникам концерту, хто доклав зусиль до створення заходу патріотичного звучання на високому художньому рівні.
     Слава Україні! Героям слава!

Read 220 times