2019-02-27
  • 307

   26 та 27 лютого 2019 року в нашому театрі відбулась прем’єра соціальної драми для підлітків «Norway. Today» І.Бауершима. Режисером-постановником вистави став вже відомий мешканцям і гостям Запоріжжя за новорічною виставою для дітей «Мауглі» Р.Кіплінга (інсценізація Т.Лещової) Олександр Іваненко.
   Гостра соціальна тема театральної постановки була обрана режисером зовсім не випадково. Хвилювання, проблеми та емоції, які висвітлює у своїй п’єсі відомий швейцарський сценограф і письменник Ігор Бауершима, близькі і актуальні для підлітків всього світу. Це підтвердили і перші прем’єрні покази вистави, які повністю полонили увагу юних глядачів своєю влучністю теми, сміливими режисерськими рішеннями і сучасним сценічним оформленням.
   Головні герої історії Юлія (Анна Акішина, Катерина Стаценко) і Артур (Дмитро Клопот, Сергій Собержанський) познайомились на форумі для самогубців, щоб разом “піти з життя”... Вперше зустрівшись у горах над безоднею, вони стикаються з цілою безоднею почуттів. Життя захоплює, пронизує, запалює кров. Проживаючи разом ці останні години життя, юні герої тільки тут і починають по-справжньому жити. Тут, саме на краю безодні, в кроці від смерті, ризик і реальна небезпека розпалюють їх почуття.
   Яскраву прем’єру ювілейного сезону втілили в життя художник-постановник Надія Дворянкіна, балетмейстер-постановник Тамара Боброва, художники з освітлення Денис Дубровко, Світлана Юдіна, Геннадій Лещенко, Олександр Чернявський, звукорежисери Нінель Савенко, Михайло Какойло, Олег Катушенко, помічники режисера Михайло Ромашкан, Олена Сичова. Вітаємо  творчу і постановочну групи з прем’єрою!
   Ювілейний театральний сезон ще порадує глядачів прем’єрами та тематичними культурно-мистецькими заходами. 5 березня – день заснування нашого театру. В цей день запрошуємо глядачів на прем’єру театралізованого концерту «Viva Flamenko» та цікаві театральні сюрпризи.

Read 307 times