2019-05-07
  • 249

Сьогодні, 7 травня у театрі традиційно відбувся ювілейний, 20-й обласний телевізійний марафон «Пам'ять» з нагоди відзначення Дня пам'яті та примирення, Дня Перемоги над нацизмом у Другій світові війні.
    Голова Запорізької облдержадміністрації Костянтин Іванович Бриль, голова Запорізької обласної ради Григорій Вікторович Самардак, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Анатолій Іванович Пустоваров, представники промислових підприємств, ветеранських організацій, виступили перед учасниками заходу зі словами щирої подяки за подвиги, за відданість, честь та відвагу. Протягом благодійного телемарафону було зібрано майже 800 тисяч гривень, які підуть на потреби ветеранів Запорізької області.
    У тематичному концерті телемарафону «Пам'ять» (режисер-постановник, головний режисер театру Тетяна Лещова) прийняли участь ліцеїсти гуртка «Почесна варта» Запорізького обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою «Захисник», зведений військовий оркестр Національної Гвардії України Запорізького гарнізону, заслужений працівник культури України Анатолій Сердюк, зразковий ансамбль танцю «Сузір’я» дитячої школи мистецтв №2, артисти балету, вокалу, драми  нашого театру. Щиро, від усієї душі, талановито і яскраво у поетичних композиціях, піснях і танцях виконавці вшанували людей війни, всих тих, кого війна не оминула...
    В цей же день директор-художній керівник театру Володимир Панькін, заслужений працівник культури України, від імені трудового колективу привітав ветеранів війни і праці, які працювали багато років в нашому театрі, Буркут Т.К., Чеканову З.П., Максименко Т.І., Петрухина В.В. словами вдячності, квітами, наданням матеріальної допомоги.
     Ми завжди будемо пам'ятати подвиг наших ветеранів і сьогодняшніх воїнів що захищають рідну землю вільної України... Солдати української армії гідні високого подвигу ветеранів Другої Світової війни своїми помислами, прагненням відстояти дорогоцінний мир на нашій землі. Свята пам'ять про ту війну залишиться назавжди з нами, як високий зразок мужності, сили духу, самопожертви, тяжкої ратної праці, а водночас скорботи за тими, хто віддав життя за свободу.

Read 249 times