2019-07-02
  • 183

    2 червня в нашому театрі відбулись збори трудового колективу. Головним приводом для зустрічі став ювілей заслуженого артиста України, актора нашого театру Миколи Тимофійовича Коновалова. Привітав ювіляра директор-художній керівник театру, заслужений працівник культури України Володимир Панькін, який від імені голови Запорізької обласної ради Г.В.Самардака вручив Почесну грамоту Запорізької обласної ради за багаторічну сумлінну працю, високу професійну майстерність, активну громадську позицію, вагомий особистий внесок у розвиток театрального мистецтва та з нагоди 70-річчя від дня народження. Приєднались до вітань народний артист України Юрій Бакум, артистка драми Людмила Кірікова-Попудренко та інші колеги. Особливий подарунок підготували творча група у складі Олександра Прокіпа, Дмитра Захарова, Павла Костюка, Антона Попудренка та інших.
    Завітали для привітань представники Запорізької обласної координаційної ради з питань козацтва на чолі з головою Дмитром Сухініним. До речі, виставу Б.Лепкого «Гетьман Мазепа», головну роль в якій виконує Микола Коновалов за ініціативи Д.Сухініна переглянули члени громадських козацьких організацій з інших областей України, а у відеозапису цю виставу патріотичного звучання високо оцінили представники української діаспори деяких європейських країн. За видатні досягнення в справі збереження культурної спадщини українського народу Універсалом та Почесною відзнакою "За вірність національній ідеї"  Коновалова М.Т. нагородив Голова Координаційної ради Міжнародної організації "Родина Мазеп" І.Мазепа. 
    Також під час зборів було вручено грамоти Департаменту культури, туризму, національностей та релігій облдержадміністрації з нагоди Дня Конституції України народному артисту України Івану Смолію, заслуженому артисту України Анатолію Сиротенко, артисту драми Вадиму Васільєву, артисту оркестру Олександру Рію, артистці балету Катерині Гринь, головному бухгалтеру Олені Пачколіній, працівникам театру Павлу Лаврухіну, Наталії Касьяновій, Наталії Кобрисовій, Миколі Лук’яненко, Олексію Познякову.
   Бажаємо всім членам трудового колективу гарно відпочити, зарядитися творчою енергією, поліпшити стан здоров’я і з новими силами, добрим настроєм розпочати новий театральний 91-й сезон!

Read 183 times