2019-09-27
  • 140

   В рамках відзначення 80-ти річчя утворення Запорізької області наш театр протягом вересня-жовтня організував гастрольний тур по містам і селам Запорізької області.
   Під час гастролей до уваги глядачів були обрані комічна історія на дві дії «За двома зайцями» М.Старицького, І.Нечуй-Левицького (режисер-постановник Т.Лещова), пікантна комедія на дві дії за п’єсою «Ох, вже ця Анна!» «Четверо в одній спальні» М.Камолетті (режисер-постановник Є.Головатюк), соціальна драма для підлітків на одну дію «NORWAY. TODAY» (режисер-постановник О.Іваненко), музична казка за мотивами твору Ш.Перро «Кіт у чоботях» С.Прокоф'євої, Г.Сапгіра (режисер-постановник Р.Проценко), казка на одну дію «Усі миші люблять сир» Д.Урбана (режисер-постановник М.Ромашкан), концерт оркестру театру під керівництвом головного диригента театру Б.Сапожнікова за участю артистів театру Т.Єрентюк, С.Ремжиної, В.Васільєва. Творчий колектив театру вже відвідав мм. Токмак, Енергодар, Гуляйполе, смт. Новомиколаївка, Біленьке.
   Завдяки коштам, виділеним відповідно до "Програми розвитку культури на 2018-2022 роки", жителі області змогли насолодитися творчістю нашого колективу та театральним мистецтвом безпосередньо в місцевих закладах культури. На черзі на нас очікують мм. Мелітополь, Оріхів, Михайлівка.

Read 140 times