2019-10-01
  • 114

       Щорічно, 1 жовтня відзначається Міжнародний день людей похилого віку та день ветерана праці. На свято до нашого театру завітали ветерани від районів та міст області, представники та активісти громадських організацій ветеранів та осіб з інвалідністю, благодійних фондів, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, установ та закладів соціальної сфери.
       Присутнім  в  залі  висловили  свою  повагу і вдячність  голова Запорізької обласної ради Григорій Вікторович Самардак, керівник  апарату  обласної державної адміністрації Зінаїда Михайлівна Бойко, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Анатолій Іванович Пустоваров. Деяких учасників зібрання було нагороджено нагородами, почесними грамотами, подяками.
        Колектив нашого театру приєднався до всіх привітань і з нагоди свята подарував глядачам виставу-концерт на одну дію «Штраус-концерт».
     Сьогоднішній день – не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства, це і привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв’язку поколінь.
     Україна традиційно належить до тих держав, де відношення до людей похилого віку формувалося багатьма поколіннями і базується на пошані і любові. Ці традиції продовжуються.

Read 114 times