2019-10-09
  • 147

10 жовтня 2019 року в нашому театрі відбувся урочистий захід, присвячений Дню захисника України, який відповідно до Указу Президента України від 14 жовтня 2014 року відзначається в Україні у День українського козацтва і Покрова Пресвятої Богородиці.

З привітальними словами з нагоди свята до всіх присутніх в залі звернулися голова Запорізької обласної державної адміністрації Туринок Віталій Вікторович, заступник голови Запорізької обласної ради Марченко Владислав Петрович, перший заступник Запорізького міського голови Мішок Сергій Миколайович. Учасників зібрання було нагороджено нагородами, почесними грамотами, подяками.

Колектив театру приєднався до всіх побажань, що лунали цього дня зі сцени, та подарував  святкову програму артистів нашого театру.

Це свято встановлено з метою вшанування мужності і героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій та перемог українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві і на підтримку ініціативи громадськості.

 

 

Read 147 times