2019-10-15
  • 186

   14 жовтня 2019 року, у День захисника України, українського козацтва, Покрови Пресвятої Богородиці театр приймав участь у культурно-мистецьких заходах. За традицією, Х Всеукраїнський козацький фестиваль "Покрова на Хортиці" вкотре відкрив театралізованим прологом наш театр. Шана, повага, вдячність всім задіяним акторам драми, балету, технічним службам, колективу театру у підготовці прологу (режисер - постановник головний режисер театру Тетяна Лещова). Під керівництвом директора-художнього керівника театру, заслуженого працівника культури України Володимира Панькіна на високому рівні було забезпечено вирішення багатьох організаційно-творчих питань та особливих завдань щодо проведення заходів у рамках Всеукраїнського козацького фестивалю "Покрова на Хортиці".
   Завітав на святковий захід заступник голови запорізької обласної ради Єгор Олександрович Семенков, який привітав зі святами мешканців і гостей Запоріжжя.
   Почесними гостями на святі стали Київський академічний театр українського фольклору «Берегиня», Київська муніципальна академічна чоловіча хорова капела імені Ревуцького, академічний козацький ансамбль пісні і танцю «Запорожці» Запорізької обласної філармонії, композитор-пісняр, заслужений працівник культури України Анатолій Сердюк, професійні та аматорські колективи з усієї Запорізької області та багатьох куточків України: з Донецької, Полтавської, Сумської областей, з міста Києва.
   Одночасно на історико-культурному комплексі «Запорозька Січ» відбулась Божественна Літургія в Січовій церкві, традиційний дзвін, урочиста хода від Покровської церкви на «Запорозькій Січі» до Козацького Кола, спільна молитва по завершенню ходи. Тривала виставка Національної Спілки майстрів, виставки ікон в церкві на «Запорозькій Січі», виступи запорізьких колективів, реконструкторів, інтерактиви і майстер-класи.

Read 186 times