2019-10-25
  • 261

   25 жовтня 2019 року в нашому театрі відбувся прем’єрний показ вистави «Божевільна комедія» за п’єсою «Будинок для божевільних». Режисером-постановником вистави стала головний режисер театру Тетяна Лещова, художник-постановник – Надія Дворянкіна.
   П’єса «Будинок для божевільних» належить перу класика італійської драматургії Едуардо Скарпетті, що відомий своїми захоплюючими «комедіями положень», в яких комедійні ситуації межують зі справжніми драмами, що проживають персонажі. Написаний століття тому, цей твір не тільки не втратив гостроти, а й став ще злободеннішим. І, не зважаючи на те, що дія відбувається в Італії, ситуації на сцені близькі і зрозумілі кожному.
   Іскрометний гумор, яскраві образи персонажів в майстерному виконанні акторів театру, вдале поєднання костюмів і сценографії – все це в динамічній комедії положень захоплює, змушує хвилюватися і радіти разом з нашими героями.
   Щирі посмішки та аплодисменти глядачів стали справжнім визнанням успіху прем’єрної вистави. Вітаємо творчу і постановочну групи з прем’єрою!

   Цього ж дня свій день народження відзначив актор нашого театру, народний артист України Іван Смолій. Зі святом іменинника привітали директор-художній керівник театру, заслужений працівник культури України Володимир Панькін, директор-розпорядник Ірина Редько, головний режисер Тетяна Лещова, всі присутні в залі і на сцені.

   Переглянути прем’єру сезону «Божевільна комедія» за п’єсою «Будинок для божевільних» Е.Скарпетти також є можливість 26-го та 27-го жовтня о 18.00.
   Завжди раді глядачам та шанувальникам нашого театру.

Read 261 times