2019-12-03
  • 173

    Вже більше 20 років в Україні 3 грудня відзначаються Міжнародний день осіб з інвалідністю та 5 грудня Міжнародний день волонтера, що були проголошені Генеральною Асамблеєю Організаційї Об'єднаних Націй. Ці дні — нагадування людству про його обов'язок виявляти турботу і милосердя до людей з обмеженими можливостями.
     Обласний захід, присвячений цим дням, відбувся в нашому театрі 3 грудня за участю керівників області:  першого заступника голови Запорізької обласної ради Єгора Олександровича Семенкова, керівника апарату обласної державної адміністрації Зінаїди Михайлівни Бойко, заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Анатолія Івановича Пустоварова.

   В урочистій частині взяли участь представники та активісти громадських організацій інвалідів області, благодійних фондів, установ та закладів соціальної сфери, волонтери, спортсмени-параолімпійці.
     Крім теплих привітань, кращі волонтери і спортсмени області — переможці обласного конкурсу, міжнародних змагань були нагороджені дипломами та грошовими преміями, грамотами та подяками. Також, керівники закладів соціальної сфери обласного підпорядкування отримали грошові сертифікати на підтримку і покращення своєї роботи.
     Колектив театру долучився до привітань та побажань, подарувавши усім присутнім у залі театралізований концерт-фантазію «Чарівна ніч» (режисер-постановник Тетяна Лещова).
    Увага держави, милосердя, толерантність кожного з нас допоможуть спростити життя людей з обмеженими можливостями. Надання їм щоденної підтримки й допомоги – справжній вияв милосердя, людяності та любові до ближнього.

 

Read 173 times