2019-12-05
  • 146

    Вже впродовж тривалого часу наш театр підтримує українських військовослужбовців, продовжуючи культурно-просвітницьку роботу роботу з військовими частинами, які дислокуються на території Запорізької області. Продовжуючи традиції, цьогорічний День збройних сил України, присвячений 28-й річниці, також відбувся в нашому театрі.
     5 грудня 2019 року святкове зібрання відбулось за участю керівників області: голови обласної державної адміністрації Віталія Вікторовича Туринка, голови обласної ради Григорія Вікторовича Самардака, Запорізького міського голови Володимира Вікторовича Буряка, тимчасово виконуючого обов'язки начальника Запорізького гарнізону Андрія Миколайовича Божко. На честь свята найкращих військовослужбовців було відзначено Почесними грамотами, подяками, цінними подарунками.
    Колектив театру долучився до всіх привітань і за заявкою учасників заходу подарував яскравий концерт-фантазію артистів театру «Чарівна ніч»  (режисер-постановник Т.Лещова).
     Ми вітаємо з Днем Збройних Сил усіх, хто зі зброєю в руках стоїть на сторожі України. Сучасні воїни стали спадкоємцями високої слави українського козацтва, героїв визвольних змагань і переможців фашизму. Мужність і професіоналізм, виявлені українськими солдатами у ході миротворчих операцій, вже здобули молодому українському війську повагу і вдячність у світі. Віримо, що Збройні Сили України і надалі з честю виконуватимуть свій обов’язок перед Вітчизною, надійно захищатимуть мир і спокій українського народу.

Read 146 times