2019-12-12
  • 164

     12 грудня 2019 року в нашому театрі відбувся Другий молитовний сніданок Східного регіону. У молитві та спільному сніданку взяли участь голова обласної державної адміністрації Віталій Вікторович Туринок, заступник голови обласної ради Владислав Петрович Марченко, керівники церков і релігійних організацій, народні депутати України, державні управлінці, громадські та культурні діячі, представники бізнесу, освітяни та науковці.
Ведучими заходу стали керівник апарату облдержадміністрації Зінаїда Бойко і координатор регіональних молитовних сніданків в Україні, керівник соціального служіння церков Євангельських Християн Баптистів в Україні Дмитро Матюхін.
    Під час Другого молитовного сніданку пролунала спільна молитва за мир, охорону кордонів, за військовослужбовців української армії, перемогу і мир в Україні; молитва за сиріт, сім’ї та благословення для України; молитва за процвітання східних областей, за добробут та розвиток сходу України.
    На протязі спілкування і сніданку всі присутні насолоджувались грою музичного квартету нашого театру, до складу Ксенія Кізюн, Інна Михайленко, Ганна Лапшина, Ольга Вовненко. Заключна пісня в закінченні Другого Молитовного сніданку прозвучала у виконанні артистки вокалу Світлани Ремжиної.
     Візитівкою молитовних сніданків є благодійність. Минулого року зібрано кошти і придбано апарат для дезінфекції легенів дітей, хворих на туберкульоз. У цьому році учасники сніданку мали можливість допомогти дітям, яких щойно прийняли нові родини, та зібрати кошти для придбання комп’ютерів для навчання.

Read 164 times