2019-12-21
  • 175

     20 грудня 2019 року відбулися збори трудового колективу театру. На черзі денній обговорювались питання щодо підсумків роботи театру за 2019 рок та про творчі плани на 2020 рік. На зборах про успішне виконання творчих та виробничо-фінансових планів поінформував директор-художній керівник театру Володимир Панькін, заслужений працівник культури України: "2019 рік ввійде в історію Запорізького академічного обласного українського музично-драматичного театру ім В.Г.Магара, як рік 90-літнього ювілею творчої діяльності, як знакова подія, коли за високі творчі досягнення колектив театру було відзначено Грамотою Верховної Ради України “За заслуги перед Українським народом”. З нагоди ювілею за високу професійну діяльність 36 працівників театру відзначено почесними грамотами та подяками обласної ради, грамотами облдержадміністрації та Департаменту культури, туризму, національностей та релігій. 

     Поточний репертуар театру поповнився новими успішними постановками: соціальна драма для підлітків І.Бауершима "Norway Today" (режисер-постановник О.Іваненко), казки "Усі миші люблять сир" Д.Урбана та "Мріяти (не) дозволяється" (режисери-постановники М.Ромашкан та Н.Мостопалова-Гапчинська), театралізований концерт "Viva Flamenko", вистава за мотивами повісті Г.Квітки-Основ’яненка "Конотопська відьма", комедія за п’єсою Е. Скарпетта "Божевільна комедія" (режисер-постановник вистав Т.Лещова), казка "Пригоди Аліси в Дивокраї" за мотивами роману –казки Л.Керролла "Пригоди Аліси в країні чудес" (режисер-постановник О.Іваненко). Новорічні свята будуть відзначені новим театралізованим концертом "Новорічні зірки" у постановці Т.Лещової.
     З метою пуляризації творчості Великого Кобзаря Шевченківські дні в театрі відзначено показами вистав за творами Т.Г. Шевченка.
    Театр брав активну участь у численних обласних заходах патріотичного спрямування, активно працюємо з обдарованими дітьми та творчою молоддю. Свої професійні свята та ювілеї в театрі відзначили безліч трудових колективів різних галузей, продовжено роботу щодо культурного обслуговування пільгових категорій населення (обслуговано майже 9,0 тис. громадян цієї категорії). Театр продовжив роботу щодо культурного обслуговування жителів міст обласного значення і сільських районів: здійснено виїзди до Енергодару, Мелітополя, Новомиколаївки, Оріхова, Токмака, Запорізького, Вільнянського та Оріхівського районів. Протягом року на сцені театру відбувся прокат 380 вистав, обслуговано 80 тисяч глядачів.
     Значний обсяг робіт забезпечено з метою проведення конкурсів на заміщення вакантних посад художнього та артистичного персоналу, в результаті яких трупа театру поповнилася 11 новими артистами. Підсумки року щодо творчої  діяльності театру підтверджують  стабільність  та прагнення  до виконання основної мети - збереження та розвиток національного театрального мистецтва і театральної справи, формування та задоволення потреб населення в театральному мистецтві, залучення громадян до надбань світової і національної культури шляхом власної неповторності".

     Володимир Миколайович Панькін привітав колектив з наступаючими новорічними та різдвяними святами, висловив вдячність за роботу всім працівникам театру. Також за результатами роботи в минулому році та творчими планами на наступний виступила головний режисер театру Тетяна Лещова.
     Гостем звітних зборів став народний артист України, почесний громадянин міста Запоріжжя Олександр Гапон, який на сьогоднішній день припинив свою трудову діяльність в театрі. Олександр Іванович звернувся до всіх присутніх, подякувавши колегам за роки неймовірного творчого життя у видатному театрі. Зі словами вдячності та пошани до почесного гостя виступили колеги Олександра Івановича та керівництво театру.
Матеріал про легендарного мага рівця внесено в розділ «Легендарні постаті» на сайті нашого театру.
Шановні колеги, бажаємо, щоб наступний рік став для нас багатим на хороші події, нові досягнення, успішні проекти та професійні перемоги.

Read 175 times