2020-01-09
  • 183

    Із наближенням зимових свят, колектив нашого театру завжди готує для свого глядача неймовірні сюрпризи. От і цього року наші прихильники отримали змогу відвідати яскраві прем’єри сезону.
    Для наймолодших глядачів була створена захоплююча інтермедія біля Новорічної ялинки і яскрава вистава для сімейної аудиторії за відомим сюжетом про подорож допитливої дівчинки в казкову країну - “Пригоди Аліси у Дивокраї” за мотивами роману-казки Л.Керролла (режисер-постановник О.Іваненко). Яскраві декорації, дивовижні ефектні костюми, дотепна гра акторів і виразна, яскрава музика захоплює і занурює в казковий світ Аліси.
    Також, в театрі відбулась прем’єра концерту артистів театру “Новорічні зірки” (режисер-постановник Т.Лещова), при перегляді якого глядачі мали змогу зануритись у світ знайомих кожному мелодій, що полюбилися багатьом поколінням поціновувачів музики.
    За період новорічно-різдвяних свят в нашому театрі відбулось 37 вистав для дітей, під час яких було обслуговано 10 тисяч глядачів, 4 новорічних концерта артистів театру, які відвідало майже 3 тисячі глядачів. Директор-художній керівник театру, заслужений працівник культури України Володимир Панькін подякував трудовому колективу театру за обслуговування глядачів на високому організаційно-творчому рівні.
    Дякуємо всім працівникам театру за чудово виконану роботу!

Read 183 times