2020-03-05
  • 129

     На жінці тримається Світ. Навколо неї гуртується родина. Вона прекрасна у будь-якому віці. Ми знаємо, що саме в красі і ніжності Жінки –любов... Завдяки Жінці народжуються прекрасні емоції і почуття, які знаходять втілення в поезії, пісні, музиці. Жінка надихає!
    Напередодні Міжнародного жіночого дня наш театр підготував святковий концерт «З любов’ю до Жінки», прем’єра якого відбулась 4 березня 2020 року. Концерт артистів театру – це зізнання чоловіків у абсолютній Любові до Жінки. Перші признання і вибухові емоції першого молодечого захоплення, романтика і ніжність подружніх пар, вірність і нескінченне кохання, що витримало іспит часом. У концерті використано уривки з вистав «Тев’є-молочник» Г.Горіна, «За двома зайцями» М.Старицького, І.Нечуй-Левицького, «Анна Кареніна» Л.Толстого, інсценізація Є.Головатюка, «Смак життя» Ф.Строппеля та яскраві, святково-феєричні танцювальні і вокальні номери.
    Запрошуємо Вас, шановні глядачі, на сповнену ніжністю і палкими почуттями прем’єру! Показ концерту відбудеться 5, 7, та 8-го березня о 18.00.

Read 129 times