2014-07-25
  • 2837
"ЗАПОРОЖЕЦЬ У ПАРИЖІ. СПОГАДИ Д'АРТАНЬЯНА"

 Ця постановка - авантюрно-романтична історія за мотивами п'єси Г. Половинка, прем'єра якої запланована на 15 жовтня  2014 року.

Авантюрно-романтична історія розкриває події часів тридцятилітньої війни. Ось вже 10 років французи не можуть звільнити стратегічний порт Дюнкерт від іспанських загарбників. Кардинал Франції Джуліо Мазаріні приймає рішення звернутись по допомогу до хоробрих лицарів — козаків. Сотник Мартин Небаба, прибувши з депешею від отамана, своєю хоробрістю та неабияким розумом вражає кардинала. Частина матеріалу, що лягла в основу вистави — справжні Записки д'Артаньяна” про воєнні часи.

Вірність та братерство, відвага та честь, авантюрні пригоди й історія кохання — ці вічні теми створюють яскраве полотно вистави, тримаючи у напрузі до останньої хвилини.

Постановка вистави Олександра Прокіпа, художник-постановник — Надія Дворянкіна, балетмейстер — Анна Вишневська-Прокіп, музичне оформлення — Олександр Прокіп та Олександр Блінов. Художній керівник постановки — заслужений діяч мистецтв України Євген Головатюк. У постановці зайняті заслужені артисти України та провідні актори драми театру.

Текст: В. Шкробинець

Анонс до вистави

 

 

 

Read 2837 times