2014-11-26
  • 368

Театр, як заклад, що має формувати суспільну мораль, приділяє велику увагу постановці вистав, в яких звучать проблемні теми сучасної молоді. Одна з таких - «Здрастуй, Марто!» за п'єсою Ю. Грушаса. Вистава є надзвичайно актуальною для учнів та студентства, адже зображує сьогодення та піднімає проблеми молоді. Питання кохання і вибору, самостійності та відповідальності, самоідентифікації та вступу у доросле життя — саме з цим намагається розібратись несхожа на інших дівчинка та її друзі.

Вже доброю традицією стало запрошення до театру учнів професійних ліцеїв та коледжів міста та області. Так, 25 листопада, глядачами вистави були учні Запорізького торгово-кулінарного ліцею (організатор постійних відвідин театру — заступник директора Чигилейчик Л. Є.), Михайлівського вищого професійного ліцею, Василівського професійного ліцею, Дніпрорудненського індустріального коледжу (організатор — Сироштан К. О.).

Також учні шкіл міста та області активно залучаються до перегляду вистав, присвячених ювілею Великого Кобзаря. Сьогодні, 26 листопада, учні запорізьких загальноосвітніх шкіл № 1, 15 та діти переселенців з областей, що знаходяться в зоні АТО, відвідали моновиставу народного артиста України І. Смолія «Україно! Україно! Оце твої діти...» за творами Т. Г. Шевченка. На наше переконання, геніальні прозові й поетичні твори Кобзаря насичені проблемами навчання і виховання, вони мають виховний потенціал, спрямований на плекання національної свідомості, патріотизму, духовного збагачення особистості.

Йдіть у наш театр за вірою і надією, за катарсисом через сміх чи сльози... Ми будемо говорити з вами про вічні істини, про справжні людські цінності, бо театр — найвища інстанція для вирішення життєвих питань...

Read 368 times