2014-12-04
  • 407

день-української-армії-вітанняЗа Тарасом Шевченко «...у своїй хаті — своя сила і правда, і воля...», - то маємо обов'язок сьогодні вшановувати, віддавати данину поваги тим, хто в лиху годину війни захищає свою хату, боронить правду, українську землю своєю силою, своєю волею, своїм життям...

Напередодні 23-річниці Дня збройних сил України у театрі відбулись урочистості за участі військових АТО, громадських волонтерських організацій, курсантів військових навчальних закладів, ветеранів.

Привітали воїнів, які сьогодні боронять честь і свободу нашої землі, захищають територіальну цілісність держави від навали російських агресорів та найманців начальник Запорізького гарнізону, військовий комісар обласного військового комісаріату полковник Моін Д.Б., виконуючий обов'язки голови облдержадміністрації Самардак Г.В., заступник Запорізького міського голови Еделєв В.Г.

Колектив театру з особливою увагою і теплотою зустрів наших героїв, подарувавши концерт «Україна — назавжди, свобода — навік!», який, сподіваємось, додав їм впевненості, патріотичних почуттів та сили духу для подальшої боротьби за свободу України.

Війна забирає у суспільства щодня молодих, відданих Батьківщині воїнів, громадян... Благаємо ніколи не забувати хлопців, які віддали своє життя, щоб ми жили у вільній Україні... Давайте не будемо байдужими до горя людей та майбутнього нашої країни!

Ми віримо, що українські військовослужбовці й надалі гуртуватимуться навколо ідеї єдиної і неподільної України. Нехай щира любов до України, славетні бойові подвиги наших батьків та дідів, народна повага надихають вас, наші герої, на нові звершення у благородній справі служіння рідному народові. Щастя, добра, злагоди, миру вам, дорогі наші чоловіки, воїни, ветерани!

Тож молимось до Бога — Отця,

Щоб світла була в них дорога,

Щоб зустрілася матір із сином,

Щоб брат братові руку потис,

Щоб усі сини України повернулись на рідний поріг...

Read 407 times