2014-12-12
  • 456

Розвиток українського суспільства на засадх демократії, гуманізму, культурної спадкоємності вимагає підходу до виховання дітей та молоді як до процесу оволодіння ними духовними цінностями. Дієвим засобом формування ціннісних орієнтацій є мистецтво, у різновидовій і різножанровій палітрі якого унікальним духовно — виховним потенціалом володіє театр.

Саме тому останнім часом театр приділяє певну увагу реалізації постановок для дітей, проведенню тематичних дитячих програм, інтер-активних ігор. У діючому репертуарі театру 12 вистав для дітей. Це — казки, бо казка, як народна, так і класична — художня скарбниця, що зберігає історичний досвід, накопичений людством на протязі віків. Казка — це перша «школа життя» для дитини, це знайомство із силами добра й зла. Серед них і нова музична казка «Морозко» (режисер — актриса театру Олеся Плохоткіна, художник-постановник Надія Дворянкіна) яка 25 грудня розпочне прем'єрою новорічні дитячі свята у театрі.

З метою популяризації діяльності та збереження вистав театру у телеархіві Запорізької державної телерадіокомпанії протягом листопада, грудня у театрі здійснено телезйомку музичних вистав для дітей «Попелюшка» Ш.Перро, «Котигорошко» - українська народна казка в обробці керівника літературно-драматургічної частини театру Наталії Ігнатьєвої (режисер вистав — актриса театру Олеся Плохоткіна), «Івасик — Телесик» М.Кропивницького (режисер Руслан Проценко). Дякуємо керівництву і працівникам телерадіокомпанії «Запоріжжя» за творчу співпрацю і підтримку.

Запрошуємо у театр всією родиною на прекрасні музичні дитячі вистави! Не пожалкуєте і духовно збагатитесь!

Read 456 times