2015-03-01
  • 459

Театральний березень в театрі розпочато прем'єрою музичної казки "Як Омелько царівну рятував" за п'єсою Ярослава Верещака "Зелена гора". Театр продовжує добру традицію - до  12 вистав з циклу "У театр всією родиною"  додалась ще одна музична казка.  Режисер вистави  - Олександр Прокіп. Це дипломна постановка актора театру, який закінчує Рівненський державний гуманітарний університет за напрямком "Театральна режисура".

Копіткий, високопрофесійний творчий  труд всієї постановочної групи вистави - художника Надії Дворянкіної, музичного керівника Наталії Боєвої, заслуженого діяча мистецтв України, художника з освітлення Світлани Юдіної, звукорежисера Нінель Савенко  завершився чудовим втіленням прекрасного драматургічного матеріалу для дітей.Світла, добра, музична казка ( композитор Ігор Поклад,  тексти пісень  Олександра Вратарьова) вразила маленьких глядачів сюжетом,  акторською грою та пластикою казкових героїв Ярини, Омелька, Тараса-запорожця, Діда Чурая, Бурбона, Порчі (Анна Вишневська-Прокіп, Павло Костюк, Дмитро Захаров, Сергій Собержанський, Катерина Стаценко, Андрій Косодій), фантастичними знахідками в оформленні вистави, гарним світловим оформленням.

За словами режисера Олександра Прокіпа: " Над виставою працювала згуртована "команда" однодумців, колектив творчих, професійних людей, які в роботі доповнювали один одного.  Від такої злагодженої   роботи завжди є позитивний хороший результат, який ми бачимо у зацікавлених, повних захоплення очах маленьких глядачів, іх реакції на те що відбувається на сцені, гучні оплески і слова подяки після закінчення вистави. Саме для цього ми працюємо і сповнені творчих сил працювати і надалі...".

Художньою радою театру на чолі з директором, заслуженим працівником культури України Володимиром Панькіним,  обговорено роботу постановочної групи вистави,  схвалено нову постановку і одноголосним рішенням прийнято до прокату.

За запрошенням театру на прем'єрі побували діти з  Матвіївської школи - інтернату Вільнянського району та шість сімей з дітьми - переселенці з  територій АТО.

Read 459 times