2014-08-28

Культура і життя

Людмила СМИЧЕНКО

24 серпня Запорізький театр імені Володимира Магара запрошує всіх небайдужих запоріжців, гостей міста а також переселенців із зони АТО на театралізований концерт до Дня Незалежності "Україна - назавжди, свобода - навік!"

"Створюючи цілковито нову і багато в чому несподівану програму концерту, - пояснюють у театрі, - ми невипадково обрали саме таку назву, адже зараз, у ці непрості для України дні, ми вперше за багато років відчули себе громадянами і вільними людьми. Нам хочеться вірити, що мрія про свободу і свою державу здійсниться. Саме з такими думками і розпочали ми роботу над концертом з нагоди головного свята країни. Провідна ідея концерту - боротьба українців за свободу:від найдавніших праслов'янських часів до епохи козацтва, від Шевченка до Майдану..."

Також академічний театр імені Володимира Магара запровадив нову соціальну ініціативу - відвідування театру за зниженими цінами. Театр запрошує глядачів перед офіційним початком сезону переглянути 15 вистав із нинішнього репертуару за пільговою ціною квитка - 25 грн. Серед них - вистави, присвячені 200-річчю від дня народження Тараса Шевченка "Вість благая Кобзаря..." та "Україно! Україно! Оце твої діти...", героїчна легенда "Мамай", нев'януча музична комедія "Сватання на Гончарівці", мюзикл "Любов на Зарічній вулиці", музично-пластична вистава "Пори року" та ін.

Мета ініціативи - надати малозабезпеченим мешканцям Запоріжжя та області змогу ознайомитися з театральним мистецтвом, а театру - розширити коло глядачів. У рамках цих заходів відбудеться також допрем'єрний показ авантюрно-романтичної історії "Запорожець у Парижі. Спогади д'Артиньяна..." за п'єсою Г. Половинка

Read 694 times