"Штраус - концерт"

Вистава-концерт на одну дію

Прем'єра 04 березня 2015 р.Тривалість вистави — 1 год. 30 хв.

Творчий колектив театру, запрошуючи на “ШТРАУС-КОНЦЕРТ”, подарує глядачам від родини Штраусів  весняний настрій в будь-яку пору року .
 За сюжетом сценічна дія розгортається у старовинному Олександрівську. Кожного вечора в парку грає оркестр. Грає неповторну музику віденських композиторів-віртуозів — Йогана Штрауса-батька та його синів — Йогана, Йожефа та Едуарда.
 Музика огортає глядачів теплотою, чуттєвістю та тією особливою енергетикою, коли  серця б'ються в унісон. Любов, пристрасть, світла печаль ...  Все це є в музиці Штраусів і все це є в “ШТРАУС-КОНЦЕРТІ”.
Саме така музика здатна зцілювати душі, адже сьогодні, як ніколи,  українці  потребують уваги, тепла та позитиву. 
 В програмі концерту — вальси, польки, марші, арії та дуети з оперет “Летюча миша”, “Циганський барон”, яскраві хореографічні композиції у виконанні балету театру. А ще — неочікувані сюжетні знахідки та  приємні музичні сюрпризи!
 Придбайте квиток на “ШТРАУС-КОНЦЕРТ” і ви поринете у світ позаминулого сторіччя, зачаруєтесь неповторним віденським стилем музики славетної династії музикантів Штраусів з її таємничою красою...
 Вишукана романтична музика створить особливо піднесений настрій і  святкову атмосферу, яку ви надовго збережете у своїй душі.
 “ШТРАУС-КОНЦЕРТ” присвячений 190-річчю від дня народження Йогана Штрауса (сина) та 180-річчю його брата -  Йожефа Штрауса.

 


Виставу створили

АВТОР СЦЕНАРІЮ і РЕЖИСЕР-ПОСТАНОВНИК — заслужений діяч мистецтв України Віктор ПОПОВ
ХУДОЖНИК-ПОСТАНОВНИК — Наталія  ПЕТЕН-СТУПАКОВА
МУЗИЧНИЙ КЕРІВНИК — Олександр СУРЖЕНКО
БАЛЕТМЕЙСТЕР-ПОСТАНОВНИК — заслужена  артистка України Тетяна АСТАФ'ЄВА
ХУДОЖНИКИ З ОСВІТЛЕННЯ — Геннадій ЛЕЩЕНКО, Світлана ЮДІНА
ЗВУКОРЕЖИСЕРИ — Нінель САВЕНКО, Михайло КАКОЙЛО
ПОМІЧНИКИ РЕЖИСЕРА — Михайло РОМАШКАН, Олена СИЧОВА

Дійові особи та виконавці

ШТРАУС — Дмитро  КЛОПОТ, Михайло САВИЦЬКИЙ

ГОРОДНИЧИЙ — заслужений артист України Анатолій СИРОТЕНКО

ДРУЖИНА ГОРОДНИЧОГО — Світлана РОМАШКО

ДОЧКА ГОРОДНИЧОГО — Галина АСТАФ'ЄВА

РОЗПОРЯДНИК БАЛУ — Вадим КИР'ЯН

ГОРОДЯНИ ОЛЕКСАНДРІВСЬКА — заслужена артистка України Валентина КОСТАШАлла БІЛОЦЕРКОВЕЦЬ, Павло БОГАЧОВ, Дмитро ЗАХАРОВ, Богдан САПОЖНІКОВ, Антон ПОПУДРЕНКО, Костянтин ШАДРІН

 

Фотогалерея

Фотогалерея 2

=театрPROвідео=

 
 Анонс до вистави-концерту  Кліп до вистави-концерту
 
 
 Нарада у Олександрівській міській Думі. (Городничій - Костянтин ДЕРНОВИЙ)  Відкриття олександрівського музичного саду
 
 
 Виступ мадам Суниці (заслужена артистка України Валентина КОСТАШ)  Й. Штраус "Віденська кров" у виконані оркестру пожежної частиниі монашок Свято-Миколаївського монастиря та балету графа Конкрина м. Олександрівська (Оркестр та балет театру)
 
 
 Зустріч Й. Штрауса на залізничному вокзалі Олександрівська (Й. Штраус - Михайло САВІЦЬКИЙ)  Й. Штраус "Казки віденського лісу"  у виконані оркестру пожежної частини і монашок Свято-Миколаївського монастиря м.Олександрівська (Капельмейстер Олександр Васильович  - Олександр СУРЖЕНКО)

 

Виступ мадам Хлопової (Катерина ЄГОРИЧЕВА) Виступ мадам Уховертової та її чоловіка Степана Ілліча, поліцмейстера (Алла БІЛОЦЕРКОВЕЦЬ та  Максим ІГНАТЬЄВ)
Й. Штраус "Тост Орловського" з  оперети"Летюча миша" . Виконує Олександр БЛІНОВ. Й. Штраус "На чарівному блакитному Дунаї"
 
Й. Штраус-батько "Марш Радецького"  
Read 6738 times

Вистави за алфавітом