2018-06-07

Смак життя. У театрі імені Магара відбувся допрем’єрний показ нової вистави. Її підготували до ювілею театру, оскільки в новому сезоні йому виповниться 90 років. У спектаклі “Смак життя”, за п’єсою американського драматурга Федеріка Строппеля, грають всі корифеї театру. Дехто з них віддав сцені понад півстоліття.

Розпочинається одна з новел спектаклю “Смак життя”. Сімейна пара, яка живе разом майже 50 років , проводить свій звичайний день. До головної героїні, котру грає заслужена артистка України Алла Карпенко, приходить її молода сусідка. Та розповідає, що чоловік, з яким вона її познайомила, помер. Жінки починають розмовляти на різні теми. Сусідка шокує героїню відвертими розмовами про стосунки. Алла Карпова розповідає: під час цієї розмови її героїня розуміє, що могла прожити життя зовсім інакше.

А от у Джулії та Артура інша історія. Артур страждає на втрату пам’яті. За ним доглядає дружина. Вона тужить за нездійсненими мріями та планами і врешті свариться з чоловіком настільки, що хоче з ним розлучитися. Аж раптом, від своєї племінниці вона дізнається, що багато років тому пішла від Артура та вийшла заміж за іншого. Виявляється, Джулія також страждає на втрату пам’яті. Але є речі, каже народна артистка Ніна Шинкарук, які забути неможливо.

Артура, чоловіка Джулії , зіграв народний артист Іван Смолій. Каже – розуміти те, що одного дня можна забути власне життя, страшно. Але найжахливіше для його героя було зрозуміти, що від нього відвернулась рідна людина.

Вистава “Смак життя” – це спектакль про те, як невблаганно спливає час. Тому актори радять поспішати жити, бути щасливими та відчувати смак життя кожної миті.

https://ztv.zp.ua/zaporizhtsyam-pokazali-yake-zhittya-na-smak/

Read 585 times