22.12.2021

Благодійна акція до новорічно-різдвяних свят!

       З 19-го грудня, до Дня Святого Миколая, традиційно розпочався показ дитячих казок. Цього року на маленьких глядачів чекають вистави «Морозко» О.Плохоткіної, «Мауглі» Р.Кіплінга, «Пеппі Довгапанчоха» А.Ліндгрен, «Пригоди Аліси у Дивокраї» за мотивами роману Л.Керролла, «Попелюшка» Ш.Перро, «Усі миші люблять сир» Д.Урбана. Дивовижні історії, цікаві пригоди, улюблені герої – все це може супроводжувати Ваших дітлахів протягом всіх канікул. Перед початком казок на малюків чекає захоплива інтермедія біля ялинки.
Проте цей рік стане для театру особливим. Трудовий колектив проявив свою громадську свідомість і на сьогодні ми маємо 100 відсотків вакцинованих працівників. Тож виникла ідея, як із користю можна використати 1000 гривень, які Держава виплатила громадянам, що пройшли повний курс вакцинації від коронавірусу. Творчим складом було прийнято рішення витратити ці кошти на благочинність.
  6 січня 2022 року відбудеться показ казки на одну дію «Мауглі» Р.Кіплінга (режисер-постановник Олександр Іваненко, художник-постановник Надія Дворянкіна), квитки на яку будуть придбані виключно працівниками театру. В якості новорічного подарунка від нашого театру ці квитки будуть передані представникам організацій «Дитячі будинки сімейного типу та малозабезпечені діти» Запорізької міської ради, Запорізькій громадській міській організації батьків дітей інвалідів та інвалідів з дитинства «Надія», міському об’єднанні багатодітних родин, відділу по Олександрівському району служби «Управління у справах дітей Запорізької міської ради», Кам’янській школі-інтернату, благодійного фонду «Карітас», обласного благодійного фонду «Перспектива», дітям військовослужбовців військових частин А 2176, 3033, А 2136 «Сармат», А 1978, 3026, 55-ї окремої артилерійської бригади «Запорізька Січ», дітям військовослужбовців, що проходять лікування у військовому воєнному шпиталі, дітям працівників Державної служби надзвичайних ситуацій у Запорізькій області.
А вже 22 січня 2022 року на медичних працівників Запорізької області очікує подарункова прем’єра сезону – музична комедія на дві дії «Інкогніто з Бразилії» за мотивами п’єси Брандона Томаса «Тітка Чарлея». Режисер-постановник, сценографія Олександр Іваненко, художник-постановник Наталія Мацук.

  Ми впевнені, що у подальшому подібні благодійні акції стануть гарною традицією для колективу!

      Відвідування театру відбувається за наявності одного з наступних документів:
– сертифікату про проходження повного курсу вакцинації проти COVID-19;
– сертифікату про наявність однієї дози вакцини проти COVID-19;
– негативного ПЛР-тесту COVID-19;
– експрес-тесту на визначення антигену строком дії 72 години;
– довідки про одужання від сімейного лікаря, яка дійсна протягом 180 діб із дня одужання.
Виключення складають особи, які не досягли 18 років. Відсутність відповідних документів є підставою для відмови у відвідуванні закладу.       Обов’язковими залишаються дотримання соціальної дистанції та маскового режиму, температурний скринінг. За додатковою інформацією звертатися за телефоном: 764-40-72 або 764-22-09
Всі заходи відбуваються із дотриманням всіх карантинних вимог згідно чинного законодавства.

Благодійна акція до новорічно-різдвяних свят!
Благодійна акція до новорічно-різдвяних свят!
Благодійна акція до новорічно-різдвяних свят!
Благодійна акція до новорічно-різдвяних свят!
Благодійна акція до новорічно-різдвяних свят!
Благодійна акція до новорічно-різдвяних свят!