12.05.2021

На Запоріжжі привітали лауреатів конкурсу “Господиня свого краю”

https://www.zoda.gov.ua/news/55408/na-zaporizhzhi-privitali-laureativ-konkursu-gospodinya-svogo-kraju.html

https://zor.gov.ua/content/predstavnyci-prekrasnoyi-stati-otrymaly-vyznannya-kozhna-u-svoyiy-sferi-diyalnosti

За результатами засідання конкурсної комісії переможницями стали 48 жінок, одна з них –  т.в.о. директора-художнього керівника КЗ «Запорізький академічний обласний український музично-драматичний театр ім. В.Г. Магара» Запорізької обласної ради Ірина Редько.

  •  Дуже приємно, що молодих керівників підтримує обласна влада. Це дійсно значуща нагорода. Колектив нашого театру дуже пишається подібними відзнаками, адже це заслуга кожного з нас. І тим паче дипломи в цьому конкурсі вже отримували мої колеги, – поділилася своїми враженнями лауреатка номінації «Жінка –  працівник культури та мистецтва».

Від усього колективу театру щиро вітаємо із заслуженою перемогою! Бажаємо нових звершень та залишатись взірцем для інших.

Під час офіційної частини привітав присутніх жінок керуючий справами виконавчого апарату Запорізької обласної ради Володимир Подорожко.

  • Від імені керівництва облради, депутатського корпусу та виконавчого апарату вітаю вас зі святом та перемогою у цьому визначному для нашої області конкурсі. Кохайте і будьте коханими, будьте щасливими і радійте кожному дню, адже він є неповторним, як і усе життя, – зазначив він і вручив дипломи та квіти.

    До церемонії нагородження переможців XX ювілейного обласного конкурсу приєдналися голова Запорізької обласної державної адміністрації Олександр Старух та його заступник Руслан Шиханов.

    Цьогоріч у  конкурсі «Господиня свого краю»  взяли участь 148 жінок,  які плідно працюють в різних сферах господарського, суспільно-політичного, духовного і громадського життя Запорізької області.

    У вітальному слові очільник області привітав жінок з перемогою у конкурсі та з ще одним травневим святом – Днем матері.

  • Дорогі жінки! Кожна з вас у своїй галузі досягла неабияких успіхів. Однак, насамперед, для нас ви залишаєтесь красивими, розумними жінками і люблячими матусями, заради яких ми живемо, якими ми пишаємося і яким ми дякуємо за те, що ви просто є. Бажаю, перш за все, здоров’я вам та вашим близьким, подальших успіхів у професійній діяльності та особистого щастя, – зазначив Олександр Старух.

Фото з офіційного сайту Запорізької обласної державної адміністрації

На Запоріжжі привітали лауреатів конкурсу “Господиня свого краю”
На Запоріжжі привітали лауреатів конкурсу “Господиня свого краю”
На Запоріжжі привітали лауреатів конкурсу “Господиня свого краю”
На Запоріжжі привітали лауреатів конкурсу “Господиня свого краю”