30.10.2023

Нові безпекові правила та репертуар на листопад

❗️Зміна графіку показу вистав, нові безпекові правила та репертуар на листопад – просимо ознайомитись з важливими оновленнями в роботі театру❗️

⚜️Театральний репертуар на листопад обіцяє бути цікавим для глядачів різного віку та вподобань – в ньому і українська класика, і кращі зразки світової літератури, і, звичайно, улюблені казки для малечі.

☝️Зверніть увагу, що з листопада діятиме новий графік: денні вистави в неділю тепер розпочинатимуться об 11:00, вечірні вистави в суботу та неділю – о 16:00, а вистави в п’ятницю залишаються на 17:00.

❗️Окрім цього, маємо зміни в роботі театру, що пов’язані з безпекою.
Згідно рішення Ради оборони області, якщо під час проведення вистави буде оголошено повітряну тривогу – показ вистави припиняється, а всі глядачі мають пройти в укриття театру або інше безпечне місце. Якщо тривога триватиме МЕНШЕ НІЖ 45 ХВИЛИН – показ вистави продовжується. У випадку тривалого сигналу повітряної тривоги (БІЛЬШЕ НІЖ 45 ХВИЛИН) – виставу буде відмінено.
ПРИДБАНІ КВИТКИ СТАНУТЬ ПЕРЕПУСТКОЮ НА ОДНУ З НАСТУПНИХ ВИСТАВ нашого репертуару, яку Ви зможете обрати на власний смак.
Для вирішення будь-яких питань – просимо звертатись до адміністраторів.

Просимо поставитися з розумінням до цих реалій воєнного часу. Ці правила непрості не лише для глядачів, а й для наших артистів та кожного працівника театру.
Ми робимо все можливе для Вашої безпеки, комфорту та позитивних емоцій.
І продовжуємо працювати та чекати на Вас попри все!
РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО!