18.06.2020

Театр імені В.Г. Магара презентує іронічний детектив

https://zor.gov.ua/content/teatr-imeni-vg-magara-prezentuye-ironichnyy-detektyv

Із запровадженням адаптивного карантину та деяких пом’якшень у Запорізькій області відновили роботу театри. До їх числа долучився і творчий колектив комунального закладу «Запорізький академічний обласний український музично-драматичний театр імені В.Г. Магара» Запорізької обласної ради.

Уже завтра, 19 червня, поціновувачі театрального мистецтва мають змогу завітати до стін театру та переглянути іронічний детектив «Ножиці» (режисер-постановник – Заслужений артист України Євген Козьмик, художник-постановник Віталія Білик). 25 червня планується показ комічної історії на дві дії «За двома зайцями», а вже з 26 червня – стартує показ вистави «Тримай мене, якщо зможеш!». Із афішею театру можна ознайомитися за посиланням: https://magara.zp.ua/afisha/

Варто зазначити, що обов’язковою умовою роботи закладу є дотримання усіх карантинних заходів як глядачами, так і працівниками театру. Це і дотримання дистанції, і наявність на обличчі маски, яка закриває і ніс, і рот, протягом усієї вистави, а також дезінфекція рук.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради