30.10.2020

Увага! Оголошено конкурс

Комунальний заклад «Запорізький академічний обласний український музично-драматичний театр ім. В.Г. Магара» Запорізької обласної ради (69063, м. Запоріжжя, пр. Соборний 41) з 30.10.2020р. оголошує конкурс на вакантні посади:

  • Артист вокалу вищої категорії (2 штатні одиниці);
  • Артист вокалу І категорії (0,5 штатних одиниць);
  • Артист вокалу ІІ категорії (1 штатна одиниця)

Кваліфікаційні вимоги:

Артист вокалу вищої категорії. Повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) та підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією артиста-вокаліста I категорії не менше 3 років. Володіння виразними голосовими, музичними і сценічними здібностями; висока виконавська майстерність; яскрава творча індивідуальність; широке визнання глядачів; виконання провідних партій та ролей в репертуарі театру, сольних концертних програм у двох відділеннях; участь у збірних концертних програмах, музичних та літературно-музичних композиціях, оперних виставах у концертному виконанні, інших формах концертної діяльності.

Артист вокалу І категорії. Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр) та підвищення кваліфікації; для магістра — без вимог до стажу роботи, для спеціаліста — стаж роботи за професією артиста-вокаліста (соліста оперного, камерного) II категорії не менше 2 років, бакалавра — не менше 3 років. Добрі вокальні, музичні та сценічні здібності; висока виконавська майстерність; виконання перших та других партій та ролей в репертуарі театру, сольні концертні програми в одному відділенні; участь у збірних концертних програмах, інших формах концертної діяльності з виконанням окремих вокальних творів.

Артист вокалу II категорії. Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст, бакалавр, молодший спеціаліст) без вимог до стажу роботи.

Адреса, за якою подаються документи: 69063, м. Запоріжжя, пр. Соборний, 41

Кінцевий строк прийняття документів: 13.11.2020р.

Перелік документів, що подаються претендентами для участі у конкурсі, та вимоги щодо їх оформлення:

– заява про участь у конкурсі у довільній формі;

– особовий листок з обліку кадрів, заповнений в установленому порядку, з вклеєною фотокарткою;

– копія документа, що посвідчує особу;

– витяг з трудової книжки (за наявності);

– копія документа про освіту за відповідною спеціальністю;

– посвідчення про приписку до призовної дільниці (для чоловіків);

– додаткова інформація стосовно освіти, досвіду роботи, професійного рівня  за бажанням.

Дата і місце проведення конкурсу: 18.11.2020р. об 11-00 год. ; м. Запоріжжя, пр. Соборний, 41

Для довідок: (061) 764-37-81; magara.teatr.zp@gmail.com