27.05.2021

Увага! Оголошено конкурс

Комунальний заклад «Запорізький академічний обласний український музично-драматичний театр ім. В.Г. Магара» Запорізької обласної ради (69063, м. Запоріжжя, пр. Соборний 41) з 27.05.2021р. оголошує конкурс на вакантні посади:

  • Керівник музичної частини (0,25 штатних одиниць);
  • Артист драми І категорії (2 штатні одиниці);
  • Артист драми ІІ категорії (1,5 штатних одиниць);
  • Артист вокалу вищої категорії (2 штатні одиниці);
  • Артист вокалу І категорії (1,5 штатні одиниці);
  • Артист вокалу ІІ категорії (1 штатна одиниця);
  • Артист балету вищої категорії (1 штатна одиниця);
  • Артист балету І категорії (1 штатна одиниця);
  • Артист балету ІІ категорії (2 штатні одиниці)

Кваліфікаційні вимоги:

Керівник музичної частини. Повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст). Післядипломна освіта в галузі управління. Стаж роботи за професією не менше 3 років.

Артист драми І категорії. Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр) та підвищення кваліфікації; для магістра — без вимог до стажу роботи, для спеціаліста — стаж роботи за професією артиста драми (театру драми, юного глядача) II категорії не менше 2 років, бакалавра — не менше 3 років.

Артист драми ІІ категорії. Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст, бакалавр, молодший спеціаліст) без вимог до стажу роботи.

Артист вокалу вищої категорії. Повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) та підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією артиста-вокаліста (соліста музичної комедії, естради) I категорії не менше 3 років.

Артист вокалу І категорії. Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр) та підвищення кваліфікації; для магістра — без вимог до стажу роботи, для спеціаліста — стаж роботи за професією артиста-вокаліста II категорії не менше 2 років, бакалавра — не менше 3 років.

Артист вокалу ІІ категорії. Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст, бакалавр, молодший спеціаліст) без вимог до стажу роботи.

Артист балету вищої категорії. Повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) та підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією артиста балету (театру) I категорії не менше 3 років.

Артист балету І категорії. Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр) та підвищення кваліфікації; для магістра — без вимог до стажу роботи, для спеціаліста — стаж роботи за професією артиста балету (театру) II категорії не менше 2 років, бакалавра — не менше 3 років.

Артист балету ІІ категорії. Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст, бакалавр, молодший спеціаліст) без вимог до стажу роботи.

Адреса, за якою подаються документи: 69063, м. Запоріжжя, пр. Соборний, 41

Кінцевий строк прийняття документів: 14.06.2021р.

Перелік документів, що подаються претендентами для участі у конкурсі, та вимоги щодо їх оформлення:

– заява про участь у конкурсі у довільній формі;

– особовий листок з обліку кадрів, заповнений в установленому порядку, з вклеєною фотокарткою;

– копія документа, що посвідчує особу;

– витяг з трудової книжки (за наявності);

– копія документа про освіту за відповідною спеціальністю;

– посвідчення про приписку до призовної дільниці (для чоловіків);

– додаткова інформація стосовно освіти, досвіду роботи, професійного рівня  за бажанням.

Дата і місце проведення конкурсу: 18.06.2021р. об 11-00 год. ; м. Запоріжжя, пр. Соборний, 41

Для довідок: (061) 764-37-81; magara.teatr.zp@gmail.com