02.02.2021

Вітаємо Голову Українського фонду культури!

     Головою Українського культурного фонду призначено Михайла Васильовича Захаревича, генерального директора-художнього керівника Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка, народного артиста України, заслуженого діяча мистецтв, доктора філософії, члена-кореспондента Національної академії мистецтв України.
Призначення відбулось відповідно до закону «Про Український культурний фонд» та рішення Наглядової ради Українського культурного фонду від 27 січня 2021 року. Захаревича М.В. було призначено наказом Міністерства культури та інформаційної політики України № 40 від 28 січня 2021 року.
Михайло Захаревич народився 26 вересня 1950 року у селищі Сосонки Вінницької області.
У 1972 році закінчив акторський факультет Харківського інституту мистецтв ім. І. Котляревського. Творча біографія розпочалася на посаді актора в Запорізькому обласному музично-драматичному театрі, сьогодні ім. В.Г.Магара. Згодом Захаревич М.В.став директором театру і працював на цій посаді з 1984 по 1992 роки.
З 1992 р. – генеральний директор Національного академічного драматичного театру ім. І. Франка. Був заступником міністра культури України (1996 – 1999). Викладає у Київському національному університету театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка–Карого.

     Вітаємо Михайла Васильовича з призначенням на посаду Голови Українського культурного фонду і бажаємо подальших успіхів на благо процвітання української культури!

https://ucf.in.ua/news/01-02-2021