21.11.2022

Запрошуємо на вистави!

Новий тиждень лише починається, а ми вже готові запропонувати вам культурну програму на ці вихідні:

П’ятниця 25 листопада о 17.00 – музична комедія «Інкогніто з Бразилії»;

Субота 26 листопада о 17.00 – трагікомедія «Кайдашева сім’я»;

Неділя 27 листопада о 17.00 – французька комедія «Обережно – жінки».

«Інкогніто з Бразилії» – Джек і Чарлі, студенти Оксфорда, безтями закохані у двох чарівних дівчат Кіті та Ені. Однак їх суворий опікун не дає згоди на ці одруження. Тож хлопці просять допомоги у своєї багатої тітоньки Чарлі, яка от-от має прибути з Бразилії. Ця історія не була б цікавою, якби тітонька не затрималась і Чарлі з Джеком не стали б видавати за неї свого друга Баберлея. І все було б добре, аби не приїхала справжня Чарлі…

«Кайдашева сім’я» – подружжя Марії та Омелька Кайдашів мають двох дорослих синів: Карпа та Лавріна. Ті ж взяли в дружини справжніх красунь: гарячу Мотрю та ніжну Мелашку. Всі вони живуть зовсім поряд, разом порають по господарству, виховують дітей та онуків. І це могла би бути історія про щасливе родинне життя, однак…Карпова Мотря переживає, аби другій невістці не перепало більшого спадку, Мелашка ж потерпає від Мотриного пекучого характеру, олії у вогонь підливає ще й стара Кайдашиха, якій не вгодили обидві невістки, братам – ніякого спокою від тієї груші, а старий Омелько традиційно тікає від сімейних чвар до корчми….

«Обережно – жінки – Серж Дюбуа – чутлива натура, митець, звабник, один із небагатьох,хто знає відповідь на одвічне запитання “Чого хоче жінка?”. Його художня майстерня бачила не одну любовну історію. Але чим обернеться для Сержа нова амурна пригода? – невідомо. Ясно тільки, що будуть шалені пристрасті, ситуації на межі життя і смерті, несподівані повороти та неповторний французький гумор.

🎭Обирайте історію на свій смак та давайте проведемо останні вихідні цієї осені разом.

📌 Квитки можна придбати в касі театру або на сайті.
https://magara.zp.ua/afisha/

📌 Зверніть увагу, що зараз каса працює з вівторка по неділю з 14.00 до 18.00

Запрошуємо на вистави!
Запрошуємо на вистави!
Запрошуємо на вистави!