05.01.2024

У запорізькому театрі підготували казку про солодощі, яку ніяк не можуть показати – фото

Світлана Олійник | 04 січня 2024, 21:14
У запорізькому театрі підготували казку про солодощі, яку ніяк не можуть показати - фото

У театрі імені Магара показали красиві світлини майбутньої прем’єри для дітей “Солодка-солодка казка”

Довгоочікувана прем’єра вистави “Солодка-солодка казка” у театрі імені Магара все ніяк не відбудеться. Хоча казка вже готова к показу і навіть була її здача. Красивими світлинами майбутньої прем’єри поділились на сторінці театру у фейсбуці.

Виставу поставила головний режисер театру імені Магара Тетяна Лещова, яка створила істоірю за мотивами казок Енн Хогард “Мафін та його веселі друзі”. Тільки героями театральної казки будуть не тварини, як в оригіналі, а солодощі. Цю казочку готували до показу ще два роки тому й планували показати у грудні 2021 року.

“Чарівний солодкий світ, улюблені солодощі в ролі головних героїв та неймовірні пригоди – цією атмосферною та оригінальною історією ми мріємо поділитись з нашими маленькими глядачами вже два роки. На заваді ставали карантинні заходи, обмеження роботи театру через війну, посилення заходів безпеки.

Та ми не лишаємо своїх мрій. А поки – ділимось з вами атмосферою, яка панувала під час традиційного допрем’єрного показу”, – поділились у театрі імені Магара.

У 2023 році “Солодку-солодку казку” хотіли показати 23 грудня. Але 22 грудня у “Магара” повідомили, що з метою посилення заходів безпеки показ вистав тимчасово призупинили. Про відновлення показів повідомлять додатково. Поки інформації про відновлення немає – слідкуємо за новинами.