24.08.2022

«Україна понад усе» – для кожного

Артисти обласного музично-драматичного театру імені Володимира Магара привітали Запоріжжя з Днем Державного прапору та Днем Незалежності України. Концерт «Україна понад усе», який відбувся 22 серпня в культурно-дозвіллєвому центрі [ПК металургів], продемонстрував єдність колективу театру – у програмі були задіяні оркестр та солісти, корифеї сцени та юні артисти, балетні номери додавали динамізму яскравим подіям на сцені.

Режисер-постановник концерту – Тетяна Лещова, художник-постановник Наталія Мацук, балетмейстер-постановник – заслужена артистка України Тетяна Астаф’єва.

Українці – дивовижний народ, який найтяжчі події переживає з любов’ю, усмішкою та піснею. Навіть зараз, щоб розрадити тривогу сирен, ми співаємо, і чим гучніші їхні сигнали – тим потужніше лунає наша пісня… Бо вона про боротьбу і свободу, про силу і любов, про вірність і незалежність. Саме про це був концерт «Україна понад усе».

Юрій Бакум присвятив події натхненний вірш Павла Тичини. Пісню «Тому що я Україна» виконала Світлана Ремжина. Окрасою концерту стали діти акторів та артистів оркестру, які заспівали «Добрий вечір, ми з України»… Легендарним хітом «Ой, у лузі червона калина» у виконанні всіх задіяних у концерті артистів, був завершений концерт. Солірував Влад Кир’ян – зірочка, що сходить на небосхилі талантів Запорізького краю.

 

  

І сучасні композиції, і аранжування українських народних пісень гармонійно вплітались у яскравий вінок концерту, створювали піднесений святковий настрій.

Наші часи від старовини відрізняє лише стиль і мотиви, а об’єднує любов до своєї країни. Бо скільки сторіч живе Україна, цінності – свобода та незалежність – незмінні. Саме за них стоїмо!

Інеса АТАМАНЧУК