Котеньов Олег Леонідович

Артист драми вищої категорії

Народився 16 січня 1973 року.
У 2012 році закінчив Запорізький національний університет за спеціальністю "Актор театру та кіно, керівник народного театру". З 1997 року розпочав роботу в театрі.

Котеньов Олег Леонідович
Котеньов Олег Леонідович
Котеньов Олег Леонідович
Котеньов Олег Леонідович
Котеньов Олег Леонідович
Котеньов Олег Леонідович

Нагороди

2014 рік – почесна грамота Департаменту культури, туризму, національностей та релігій облдержадміністрації

2016 рік – почесна грамота Департаменту культури, туризму, національностей та релігій облдержадміністрації

2017 рік – подяка Запорізької облдержадміністрації

2019 р. – медаль “За розвиток Запорізького краю” Запорізької обласної державної адміністрації

Ролі в діючому репертуарі

Шалена ніч” Р. Куні – ГАРОЛЬД

Анна Кареніна” за Л. Толстим -ЛІКАР

Загублена любов” (“Мати-наймичка“) І.Тогобочного – БАТЬКО ГАННИ, ПЕТРО

“Театр” (“Два життя Джулії Ламберт”) С. Моема – ДВОРЕЦЬКИЙ, АКТОР ТЕАТРУ Джулії

Одруження” М. Гоголя – ПАНТЄЛЄЄВ АКИНФ СТЕПАНОВИЧ

“Шалені гроші” О. Островського – ВАСИЛЬКОВ

Тев’є-молочник” Г. Горин – ШИНКАР

“Жага екстриму” А. Крима – СЛІДЧИЙ

“Далі тиша” В. Дельмар – ДОКТОР

Сватання на Гончарівці” Г. Квітка-Основ’яненка – ОЛЕКСІЙ

Кайдашева сім’я” І. Нечуя-Левицького – ОМЕЛЬКО КАЙДАШ

Гетьман Мазепа” Б. Лепкого – ІСКРА

“Любов у стилі бароко” Я. Стельмаха – СТЕПАН

Шерлок у спідниці” Р. Тома – ІНСПЕКТОР ГРАНДЕН

За двома зайцями” М.Старицького, І. Нечуя-Левицького – СМИК

Театралізований концерт-фантазія “Чарівна ніч” – ХЛОПЕЦЬ

Смак життя” Ф.Строппеля – САМУЇЛ

12 стільців” І.Ільфа, Є.Петрова. Інсценізація Т.Лещової – БЕЗЕНЧУК; ВАРФОЛОМІЙ КОРОБЕЙНІКОВ; ЛЕОПОЛЬД ГРИГОРОВИЧ

Е.Скарпетта. “Божевільна комедія” за п’єсою «Будинок для божевільних» – ПЕППІНО (офіціант)

Ножиці” П.Портнера. Переклад Є.Козьмика. Іронічний детектив – МИХАЙЛО ПАВЛЕНКО

Ролі в дитячих виставах

“Новорічна примха принцеси” С. Ципіна – ПРОФЕСОР

Пан Коцький” Н. Ігнатьєвої – ЗАЙЧИК

Пеппі Довгапанчоха” А. Ліндгрен – ШАХРАЙ КАРЛ

Мауглі” Р.Кіплінга, інсценізація Т.Лещової – БАТЬКО ВОВК

Усі миші люблять сир” Д.Урбана – ПАСКАЛЬ; ВЕЛИКИЙ КІТ-МАГ

Пригоди Аліси у Дивокраї” за мотивами роману-казки Л.Керролла «Пригоди Аліси в країні чудес». Інсценізація О.Іваненка – ТАТО; КОРОЛЬ

Ролі в минулому репертуарі

“Фараони” О. Коломієць – ОВЕРКО

“По щучому велінню…” М. Кропивницького – СМІХОТВОР

“Бременські музиканті” В. Ліванов, Ю. Ентін – БЛАЗЕНЬ

“Бравий олов’яний солдатик” за Г. Х. Андерсеном – ЧОРТЕНЯ

“Нестор Махно” Л. Томи, І. Бориса -СТАЛІН

“1830” за романом Стендаля “Червоне і чорне” – СЕКРЕТАР СУДУ, ПАРИЖАНИН

“Апостол Андрій” І. Борис – АПОСТОЛ МАТФЕЙ, РИМЛЯНИН, ПІРАТ, МИРЯНИН З ДНІПРА

“Фіалка Монмартра” І. Кальмана – секретар міністра ЛЕБЛАН

“Майська ніч” М. Гоголя-ВИНОКУР

“Ромео і Джульєтта” В. Шекспіра – АПТЕКАР, АНСЕЛЬМО

“Мама-Марія” Г. Лютого – МИТРОФАН

“Бродячі ангели” за Ж. Амаду – священник ЖУАН САНТОС

Попелюшка” за Ш. Перро – ЛІСНИК

“Кін ІV” Г. Горіна – ЦИЛІНДР

“Таємниця сімї Краун” за І. Шоу – ТОНІ КРАУН

“Зів’яле листя ” І. Франка – ЛІРИЧНИЙ ГЕРОЙ

“Гей-хто небудь” В. Сарояна – ЧОЛОВІК

“Мартин Боруля” І. Карпенка-Карого – МИКОЛА

“Холодне серце ” А. Колеснікова за В. Гауфом – ПЕТЕР-ВУГЛЯР

“Бой-жінка ” Квітка-Основ,яненко – УЛАН, ВІДЬМА

“Коли сонце зійде” Н. Забіли – ПЕС ПІРАТ

“Русалонька ” Л. Разумовської – ОСЬМИНІГ ОСЬКА, МОРЯК

“Стережися Лева! ” Я. Стельмаха – ПЕСИК БУРМОСИК

“Без вини винні” О. Островського – МУРОВ

“Закоханий ідальго” У. Вассермана, Д. Деріона – СВЯЩЕННИК, ХУДОЖНИК, СЕКРЕТАР

“Ревізії по… модньому!”М.Кропивницький, М.Старицький – СВИРИД, СПИРИД

“Шельменко-денщик” Г. Квітки-Основ’яненка – КАПІТАН СКВОРЦОВ

“Слобожанський анекдот” за М. Кулішем – КОМСОМОЛЕЦЬ, СТАРИЙ КОЗАК

“Малюк” Г. Горіна – ОГЮСТЕН

“Наполеон і корсиканка” І.Губача – КУХАР

Мати-наймичка ” І.Тогобочного – МАРКО

“Ревізор” М. Гоголя – ДЕРЖИМОРДА, СВИСТУНОВ, ПОШТМЕЙСТЕР

“Нахлібник” І. Тургенєва – ІВАНОВ

Сватання на Гончарівці” Г. Квітки-Основ’яненка – ОЛЕКСІЙ

“Снігова королева ” Є. Шварца – КАЗКАР

“Чарівна рукавичка” І. та Я. Златопольських – ДИВАКУВАТИЙ ЯРМАРЧАНИН

“Енеїда” І. Котляревського – ТУРН

“Ніч, чарівна ніч” за М. Гоголем – ЧОРТ

“Місто Сонця” за Т. Кампанеллою – ПАВКА КОРЧАГІН

“Королева чардашу” І. Кальмана -НОТАРІУС КІШ, МЕРЕ

“Принцеса цирку” І. Кальмана – ПУАСОН

“Тарас Бульба”за М. Гоголем, Л.Тома-КОЗАК, ПОЛЯК”

“Мамай” К. Карпенка -ХОМА ТЯГНИШКІРА, РАХІМ

“Додому” Л. Разумовської – ВЄНЬКА-МОНАХ

Артисти драми та вокалу