Марина

Тетяна Єрентюк

Моновистава за творами М. Цвєтаєвої
Тривалість — 1 год.
Вистава йде російскою мовою
Мала сцена
Прем'єра — 11 грудня 2012 року
Марина
Марина
Марина
Марина
Марина
Марина
Марина
Марина
Марина

Крупнее Цветаевой в нашем столетии нет поэта
И. Бродский

Переможець у фестивалі – конкурсі “Січеславна 2013” у номінації “Краща камерна вистава”

Моновиставу “Марина” актриса Тетяна Єрентюк створила на основі поезій Марини Цвєтаєвої (1892-1941), її листування та спогадів про неї. Композиційно цей спектакль становить переплетення пронизливо-драматичного монологу та підкреслено стриманих коментарів. Протягом дії актриса перевтілюється в різні образи: молодої Марини Цвєтаєвої та Марини зрілої, безпристрасного “біографа”, який перелічує лише факти, і співчутливої людини нашого часу, що усвідомлює висоту Марининої поезії та душі…

Невимушена пластика, виразна міміка та тонкі голосові модуляції актриси змушують не відводячи очей стежити за нею та за її емоційною, дуже особистісною розповіддю про улюблену поетесу. Підкреслює гостроту драматичної дії лаконічне оформлення вистави: символічне скло-дзеркало, стримані чорні кольори та яскраві ягоди горобини, що нагадують спалахи вогників і краплі “закам’янілих”, болючих сліз.

Прем’єрою вистави “Марина” в академічному театрі ім. В. Г. Магара відкрито Поетичний театр – це дещо новий для нас спосіб сценічної роботи, в якій творча і життєва доля поета стають основою для повноцінної вистави. Відкриттю поетичного театру передувала активна самостійна робота наших акторів, участь у Всеукраїнських конкурсах читців, підготовка окремих програм за творчістю українських та російських письменників. Свого часу народна артистка України Тетяна Мірошниченко (1933-2009) мріяла про Поетичний театр, тож його відкриття – це данина пам’яті талановитій актрисі нашого театру.

Виставу створили

АВТОР КОМПОЗИЦІЇ, РЕЖИСЕР, МУЗИЧНЕ ОФОРМЛЕННЯ – Тетяна ЄРЕНТЮК

СЦЕНОГРАФІЯ – Надія ДВОРЯНКІНА

ДИЗАЙН І ВИГОТОВЛЕННЯ КОСТЮМА -Лариса НЄЖЕНЦЕВА

МУЗИЧНЕ ОФОРМЛЕННЯ – Тетяна ЄРЕНТЮК

СВІТЛО – Світлана ЮДІНА

ЗВУКОЗАПИС – Микита КИРИЧЕНКО

ЗВУК – Максим НАКОНЄЧНИЙ, Нінель САВЕНКО

ПОМІЧНИКИ РЕЖИСЕРА – Михайло РОМАШКАН, Олена СИЧОВА

ХУДОЖНІЙ КЕРІВНИК ПОСТАНОВКИ – Віктор ПОПОВ

Дійові особи та виконавці

МАРИНА – Тетяна Єрентюк

ТРК Алекс
Кліп до вистави